Privalumai

 

 


Pasiek ranka

Patogu gyventi mieste, kai vos 10 minučių kelio pėsčiomis Klaipėdos senamiestis, teatrų, parodų, koncertų salės, jaukios senamiesčio kavinukės. Šalia Klaipėdos „Švyturio“ arena, prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“, „Arena“, „Grandus“, „Vėtrungės“ pasažas.

Gandrališkėse patiks gyventi ir aktyviems miesto žmonėms, gyvenantiems sparčiu šios dienos ritmu, ir šeimoms su vaikais, kurių patogumui vos už kelių minučių kelio įsikūrusios ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigos, lavinimo centrai, būreliai. Išplėtota miesto infrastruktūra suteikia lengvumo rūpintis kasdieniais reikalais ir greitai pasiekti bet kurią miesto dalį

 


Miestas mieste

Kruopščiai sutvarkyta namų aplinka, dekoratyviais augalais apželdinti komplekso uždari kiemeliai. Vidiniuose kiemeliuose, virš požeminių automobilių stovėjimo vietų, įrengtos vaikų žaidimų aikštelės ir poilsio zonos.Veikiantys vaikų užimtumo centrai, odontologijos klinika, maisto prekių parduotuvė, fotografijos studija. Čia lyg mažame mieste, kur galima gyventi, dirbti, ilsėtis, pramogauti. Unikali galimybė jau nuo 6 aukšto grožėtis Kuršių mariomis, o nuo 12 aukšto atsiveria įstabi Baltijos jūros ir Kuršių nerijos juostos panorama.

 


Namai/Sprendimai

Moderni, išskirtinė namų architektūra, funkcionalus butų planavimas kiekvieno pirkėjo poreikiams ir kokybiškam gyvenimui.

Įgyvendinti modernūs techniniai bei inžineriniai statybos sprendimai: ventiliuojami namų fasadai, kondicionavimo ir vėdinimo sprendimai, panoraminiai liftai, slankiojančios stiklintų lodžijų sistemos, mažatriukšmė buitinių nuotekų sistema.

Autonominė, reguliuojama šildymo sistema su individualia apskaita, nepriklausanti nuo miesto šildymo sezoniškumo. Gyventojas ją gali įsijungti bet kuriuo metų laiku, taip užsitikrindamas jaukumą ir komfortą. Tokia sistema leidžia ženkliai sutaupyti įprastai skiriamų lėšų butui šildyti. Visiems gyvenamiesiems pastatams suteiktas C klasės energetinio naudingumo sertifikatas.

Gyventojų patogumui po visais namais įrengtos dviejų aukštų požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, iš kurių liftu patenkama į norimą aukštą. Kiekvienam butui suprojektuotos 1-2 parkavimo vietos.

 

 

Poilsis

Mikrorajonas įsikūręs vos už 500 m. nuo Kuršių marių, šalia Naujosios jūrų perkėlos į Kuršių Neriją. Lengvai pasiekiami pėstute ar dviračiu Baltijos jūros paplūdimiai. Įrengtomis dviračių trasomis nuvyksite iki Juodkrantės ar Nidos. Kurortinis miestas Palanga už 30 min. kelio automobiliu.